***

***

wtorek, 22 września 2015

Przytrafiło mi się

Przytrafiło mi się zapalenie oskrzeli.Taka  drobnostka ale jakże uciążliwa.Musiałam zaliczyć antybiotyk,chociaż bardzo tego nie lubię.Zawsze twierdzę,że im mniej leków tym lepiej.Nie lubię lekarzy.Jestem pewna ,że tylko czekają ,żeby mi jakieś choroby wynaleźć i od przemysłu farmaceutycznego uzależnić.5 komentarzy:

 1. Proponuje Pic dwa razy dziennie napar z kurkumy miodu i cytryny ,można dorzucic odrobinę imbiru . Pomaga ,leczy i uodparnia .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Współczuję, widzę że ostatnio te oskrzela to jakaś epidemia.
  W sumie sam unikam lekarzy. Chociaż czasami lepiej jednak leczyć niż przechodzić jakąś chorobę...
  Szybkiego powrotu do zdrowia życzę

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak, czyli jesien sie zaczyna ... trzymaj sie Pani Baggins, nie poddawaj sie, chyba, ze chcesz sobie porozmawiac z tym przystojnym panem doktorem. No bo jak mozna sie oprzec takiemu usmiechowi? :))

  OdpowiedzUsuń
 4. szybkiego powrotu do pełni zdrowia życzę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Że też ja nie mam takiego szczęście :) Nie mam na myśli choroby ile lekarza, który wymyślałby mi choroby o których nie wiem. Sam muszę się prosić o różne badania np. cukier, cholesterol czy samą krew.
  Raz mi się przytrafiło. Zaprosili mnie na jakieś cudowne badania osteoporozy. I stwierdzili, że faktycznie jestem chory, ale mieli na podorędziu rewelacyjne leki. Mam na myśli rewelacyjnie wysokie ceny :)
  Zdrowiej Pani Baggins

  OdpowiedzUsuń