***

***

czwartek, 8 października 2015

Przemówił

Kilka fotek nowych grzybów.


Antoni Macierewicz nie wytrzymał-przemówił w Chicago-"Rozgrabianie Polski musi mieć konsekwencje. To są ludzie, którzy zeszli na poziom Bieruta, Bermana, na poziom okupantów Polski z okresu komunistycznego. Główny problem polega na tym, by przestali rządzić ludzie dla których polskość to nienormalność, żeby zaczęli rządzić polscy patrioci".
Konkurencja nie kryje zadowolenia

9 komentarzy:

 1. Wiesz, że o ile Macierewicz mnie nie zaskoczył (nie zawiódł) o tyle jestem zdumiony reakcją polonii amerykańskiej. Większość z tych ludzi już nawet poprawnie po polsku mówić nie potrafi, a chce decydować o losie kraju, z którego dawno uciekli i pewnie wracać nie mają ochoty. Mają nową ojczyznę i tam niech sobie mieszają do woli. Powinno im się zabrać prawo głosowania, nawet jeśli to tylko kilka promili ważnych głosów.
  W sobotę wybieram się na grzyby :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś odwiedził mnie jakiś tam kuzyn,dziesiąta woda po kisielu.Od lat mieszka w Szwecji.I na nieszczęście na tematy polityczne zaczęliśmy rozmowę.Nie była to miła pogawędka.Jak się dowiedział,że nie głosuje na PiS to wyszedł trzaskając drzwiami.
   Ciekawa jestem"grzybowego połowu"

   Usuń
 2. Bardziej od Macierewicza przemawiaja do mnie te grzybki Pani Baggins :) Prawdziwki, maronki, kozaczek, a te biale, na drugim zdjeciu od gory? Jak sie one nazywaja? A prawdziwki jak malowane :))
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda słów na tego pana. Razem z panem Niesiołowskim nadają się do odosobnienia według mnie. Jeszcze aura wzmaga przemyślenia wszelakie.

  Grzybki idealne z wyglądu. Ciekawe jak w smaku.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. dla mnie Macierewicz mówił to co tam ludzie chcieli usłyszeć, dla mnie nic to się nie różni od zwykłej kiełbasy wyborczej, po straszy ciągle pisem, w ameryce macierewicz postraszył po, nie ważne czy to prawda, ważne żeby oczernić konkurencję

  OdpowiedzUsuń