***

***

poniedziałek, 28 grudnia 2015

Podpisane

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o Trybunale Konstytucyjnym.Na konferencji raczył powiedzieć-"Proszę zatem, aby w Sejmie zakończyć spory, które bardzo często są jałowe".Można to ewentualnie zrozumieć jako-"a teraz zamknijcie gęby,bo i tak nikt was słuchać nie będzie!".Prezydent Duda powiedział jeszcze-"Apeluję o to do wszystkich, nie tylko do polityków, także do ekspertów - o obiektywizm i uczciwą rzetelną dyskusję na ważne temat." Czy nie można tu czasami wyczuć delikatnego naciski czyli mówiąc prościej groźby?Czyli jeżeli już coś mówisz rób to zgodnie z aktualnie obowiazujacym trendem?

Z dedykacja dla prezydenta


8 komentarzy:

 1. Mistrz Lec jak zwykle celnie i coś mi się zdaje, że przewidział obecne czasu. Choć być może wynika to z wielkich podobieństw komunizmu do kaczyzmu.
  Nie, to nie jest delikatny nacisk, to pierwsze objawy zamordyzmu. A szykuje się jeszcze ciekawiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. No ale coś chyba dostałaś? Bo niemożliwym jest, by zupełnie nic nie dostać pod choinkę.

  Jak usłyszałem rano, to ciśnienie chyba wzrosło mi dwukrotnie. A podobno ma niedługo nastąpić zamach na media, łączność, wszystko pod kontrolą, dla rzekomego wzrostu bezpieczeństwa. Cytat zacny, kiedyś, jeszcze na Interii cytowałem myśli pana Leca.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie dostałam.Albo byłam niegrzeczna,albo już jestem za stara ;)
  Internet może też pod kontrole wezmą.Muszę sobie gołębie kupić,inwigilacji trudniej będzie je poddać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na szczęście były święta i w takich dniach człowiek o polityce nie pamięta. A co wyniknie z działalności sejmu, senatu i prezydenta, dopiero czas pokaże. Krakanie też nic tu nie pomoże; pozdrawiam po świątecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Można się też nauczyć jakiegoś mało znanego języka, typu staro celtycki czy coś. Zanim się rząd połapie z służbami o co chodzi to komunikat dawno pójdzie w świat. Ale gołębie też nie są złym pomysłem.

  ;)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. aj ta polityka
  pozdrawiam cieplo ulka

  OdpowiedzUsuń