***

***

niedziela, 6 marca 2016

Doczekałam

Pokręciło mnie.To znaczy dopadły mnie bóle,które utrudniły mi w miarę normalną egzystencję.Nie wiem czy to kręgosłup "siadł" czy korzonki się "ożywiły". Do lekarza nie poszłam,bo się ruszać nie mogłam.Dałam sobie na "przeczekanie" i doczekałam się poprawy.Na szczęście.

Wczoraj obejrzałam  preselekcje na Eurowizję.Ogólnie marność.Nie za bardzo rozumiem Edyty Górniak,nie wchodzi drugi raz  do tej samej rzeki.Michał Szpak jest postacią charakterystyczną,ma szansę na zaistnienie.Ale nas Polaków Europa raczej nie lubi,widoków na wygraną raczej nie mamy.Chociaż nigdy nic nie wiadomo!!

14 komentarzy:

 1. Sądzę, że z całej tej startującej gromadki, poszerzonej o panią Górniak,Szpak najbardziej się na Eurowizję nadaje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eurowizję trzeba traktować zabawowo z dystansem

   Usuń
 2. Szpak na tak ,Gorniak nie
  pozdrawiam cieplo ulka

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wróżę sukcesu. Ja bym z tym nawet nie wyszedł przed publicznością europejską. Tu wyszła typowa Polskość. Ja bym postawił na naszą Edytę, jedyną Polską piosenkarkę, której utwory można posłuchać w radiu za granicą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tej pory Edyta była tą co w Eurowizji zajęła drugie miejsce.Teraz zostanie zapamiętana jako ta co w preselekcjach zajęła trzecie.

   Usuń
  2. Bo to Polska właśnie. Ja zapamiętuje sukcesy. "Polaczki" tylko o porażkach. To jak z Małyszem bo nie zdobył najważniejszego medalu, więc jest już mniej wart od mistrza olimpijskiego...

   Usuń
 4. Jestesmy bardzo odtworczy. Szpak to po prostu Conchita Wurst. Podobny wizerunek...dlugie wlosy, wasy- tylko sukienke mu dac.
  Gorniak ma warunki glosowe, interpretacje i w ogole...e tam, nie ma o czym gadac. Nie wiem co decyduje o wygranej w tym konkursie, ale bardzo nie chce abysmy cos tam nasladowali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Utwor zas Michal Szpak ma niezly...innych nie slyszalam.

   Usuń
  2. Długie włosy,wąsy...?Coś jakby Jezus Chrystus!!Nie osądzajmy ludzi po wyglądzie

   Usuń
 5. Nie każdy szpak to słowik!

  OdpowiedzUsuń
 6. Plaster rozgrzewający polecam. Nie słucham tego, cała ta wizja nie ma nic wspólnego z tym co się ludziom podoba. Teraz to nawet, żeby Szpak zaśpiewał na miarę Mercurego, to i tak dostanie jakaś fretka, której krajowi w danym momencie opłaca się wręczyć laurkę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plastry teraz to jakąś podróbka,same odpadają.Kiedyś przy zdejmowaniu to razem ze skórą schodziły ;)

   Usuń