***

***

wtorek, 27 grudnia 2016

Pucz

"Nie złamią nas ani próbami puczu, ani presją. Po naszej stronie jest determinacja i mandat społeczny. Wiemy, gdzie są nasze słabości i je naprawimy, żeby jeszcze szybciej ruszyć do przodu"

Jarosław Kaczyński "wSieci" 
Jeszcze jeden fragment


Jak już zostało wcześniej wyjaśnione  marszałek Sejmu (Kuchciński)zamówił kanapki ponieważ posłowie mieli obradować na uchwałami do  późnej nocy.A jak wiadomo "Polak gdy głodny,to zły".
Z tego można wywnioskować,że 
pucz=kanapki
kanapki=Kuchciński 
czyli
 pucz=Kuchciński

To znaczy,ze wszystko zaplanował marszałek Kuchciński.Najpierw zamówił kanapki,potem wykluczył posła Szczerbę,żeby na koniec budżet w totalnym rozgardiaszu uchwalić.
Jeżeli źle rozumuję,niech mi ktoś ścieżki myślowe wyprostuje!!
----------------------------------------------------------------------------------------
W tym roku święta minęły mi w kameralnym gronie.Na moje szczęście sam gorszy  sort.Dlatego pomimo poruszania tematów politycznych do żadnych gorszących rękoczynów nie doszło.
Jednemu z sąsiadów dni się pomyliły bo chyba cały zapas fajerwerków wystrzelił

3 komentarze:

 1. Najzabawniejsze jest to, że całą tą spiskową teorię dziejów wymyślił portal wPolityce.pl, jeszcze bardziej propisowski niż TVPiS. Dementi tej teorii, choć starannie szukałem, nie znalazłem. Nigdzie.
  Mnie bardziej do puczu pasuje odejście ważnych dowódców Wojska Polskiego. Ale za tym puczem ewidentnie stoi Macierewicz. Oni widać tęsknią za tym puczem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w sumie to ma ręce i nogi... taki "pucz w rodzinie", gdzie "Wampir Polny" /Macierewicz/ chciałby się usamodzielnić...

   Usuń
 2. powiedzmy sobie szczerze... kto może obecnie dokonać puczu sensu stricte?... tylko lewacy, czyli narodowcy /innych lewaków zresztą nie ma/... po prostu wchodzi do gmachu Sejmu konkretna bojówka konkretnych /fizycznie/ chłopów i babochłopów i mówią krótko:
  - spieprzaj mały, za słabo przykręcasz śrubę, za mało kasy odpalasz klechom, za mało gnębisz kobiety, by je pogonić tam, gdzie ich miejsce i zbyt ospale zamieniasz przyrodę w betonowe wysypisko śmieci...
  już widzę na czele tej bandy "Plugawego Krystyna", nikt inny tam lepiej nie pasuje...
  nie wnikajmy, na ile ta fantazja ma realne szanse zaistnienia, ale ja innej siły zdolnej do puczu w ścisłym znaczeniu tego słowa nie widzę...
  pozdrawiać świątecznie :)...

  OdpowiedzUsuń