***

***

poniedziałek, 30 stycznia 2017

Najciekawsze wydarzenia

Premier Beata Szydło obierze dzisiaj tytuł Człowieka Roku przyznawanego przez Gazetę Polską.Redaktor naczelny Tomasz Sakiewicz cieszy się ,że nagroda przypadła kobiecie,która jest "twarda jak Margaret Thatcher, ale wrażliwa i ciepła jak dziewczyna z południa Polski". (Z tego chyba wynika,że wszystkie dziewczyny z północy są niewrażliwe i zimne!)
Parę dni temu tygodnik "wSieci" braci Karnowskich przyznał nagrodę Człowiek Wolności Jarosławowi Kaczyńskiemu.
Podsumowując wazeliniarstwo osiąga szczyty.Minister Mateusz Morawiecki w rozmowie z brytyjskim Sky News powiedział zaapelował do społeczności Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii
"Wszystkie młode rodziny z dziećmi proszę: wróćcie do nas; to będzie dobre dla Polski, a niekoniecznie złe dla Wielkiej Brytanii"
Zobaczymy,co z tego wyniknie.


I może na koniec -głos Kościoła3 komentarze:

 1. Tego wszystkiego to już się nawet skomentować nie daje- słów brak z zachwytu a poza tym nie wypada bym na cudzym blogu rzucała mięsem.
  A mówię, a tłumaczę - podzielić kraj, na pisowszczyznę i opozycyjną Polskę. Zawsze lepiej mieć społeczeństwo mniej liczne o wysokiej jakości niż byle co o dużej liczebności.
  Miłego;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Polska to dziwny kraj. Mianowicie honoruje się się tu rozmaite kanalie. W tym wypadku honoruje się swoich chłopów i równe baby, co jest tylko odrobinę mniej nieetyczne niż honorowanie kanalii...

  A Głódź to tak w prostych żołnierskich słowach się wyraził, w końcu może jako generał, a nie klecha. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety ale pani premier Szydło jest lata świetlne od pani Thatcher. Nawet od pani Merkel jest równie daleko jeśli chodzi o własne zdanie. Nawet premier Kopacz miała częściej własne zdanie, choć pewnie i tak miała ,,twarde łącze" z poprzednikiem swoim.

  Jak dla mnie powoli przestaję kumać ,,bazę" jeśli chodzi o poczynania rządu.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń